Pramoninių degiklių aptarnavimas

Pramoniniai degikliai yra potencialiai pavojingi įrenginiai kurie turi būti periodiškai tikrinami ir prižiūrimi, bet dažnai degikliai yra nematomi ir pamirštami. Degikliams reikalinga periodinė priežiūra kurios metu degiklis yra išardomas, išvalomas, surenkamas atgal, patikrinama automatika ir atliekamas jo derinimas naudojant dūmų dujų analizatorių ir išduodama rėžiminė kortelė, taip užtikrinant efektyvų degiklio darbą ir saugų eksplotavimą. Periodinį aptarnavimą reikalinga atlikti bent jau kartą per metus.

ŠVOK sistemų aptarnavimas

Aptarnaujame šildymo, vėdinimo ir kondicionavimo įrangą. Atliekame periodinius techninius aptarnavimus, šaliname gedimus, gaminame ir keičiame vėdinimo įrenginių filtrus.

Dažymo įrangos (kamerų, linijų, sienelių) aptarnavimas

Aptarnaujame dažymo kameras, dažymo sieneles, dažymo linijas . Atliekame periodinius techninius aptarnavimus, šaliname gedimus, gaminame ir keičiame įrenginių filtrus, išplauname dažymo kamerų ir sienelių vidines sienas nuo dažų ir padengiame jas specialiu skysčiu bei plėvele, valome ir smėliuojame ventiliatorių turbinas.

Filtravimo įrenginių aptarnavimas

Aptarnaujame filtravimo įrenginius . Atliekame periodinius techninius aptarnavimus, šaliname gedimus, gaminame ir keičiame filtrus, valome ir smėliuojame ventiliatorių turbinas.

Konvejerių aptarnavimas

Aptarnaujame konvejerines sistemas. Atliekame periodinius techninius aptarnavimus, šaliname gedimus.

Susisiekime

Contact Us image

Informacija apie filtrus, įrenginius, jų užsakymus, taip pat konsultacijai skambinkite

+370 (37) 208554