ŠVOK (Šildymo-vėdinimo-oro kondicionavimo) sistemų montavimas

Montuojame vėdinimo sistemas įvairios paskirties pastatuose – tiek gyvenamųjų namų ventiliacijos sistemas, tiek ligoninių, laboratorijų ar ypatingos gamybos objektuose. Sumontuojame drėkinimo ar drėgmės šalinimo sistemas, vėsinimo ar šildymo instaliacijas. Bendradarbiaujame su energiją taupančios įrangos gamintojais ir tiekėjais, todėl techniniai sprendimai atitinka šiuolaikinius reikalavimus .
Galime klientų turimas ŠVOK sistemas modernizuoti, pakeisti senus ortakius naujais, juos izoliuoti ar sudėti garso slopintuvus, kad sumažinti skleidžiamą triūkšmą.

Pneumotransporto sistemų montavimas

Gamybos procesų metu susidaro dulkės, milteliai, drožlės, pjuvenos ir kitos birios medžiagos, kurios priverstinai šalinamos iš darbo aplinkos . Šių birių medžiagų nusiurbimui statomi aspiraciniai įrenginiai, kurie nusiurbia minėtas medžiagas ir išvalo orą. Nusiurbimui ir dulkių perpumpavimui montuojami pneumotransporto vamzdynai.

Pramonėje pneumotransportas dažnai naudojamas ne tik šalinimui, bet ir birių medžiagų transportavimui į gamybinius procesus, sandėliavimo vietas ir kt.

Mūsų įmonė paskaičiuoja ir sumontuoja šiuos pneumotransporto vamzdynus. Dirbame ir itin aukštose patalpose ar lauko sąlygomis.

Filtravimo sistemų montavimas

Montuojame įvairius filtravimo įrenginius ir sistemas skirtas medžio dulkėms, pjuvenoms, suvirinimo dūmams, metalo dulkėms ar kitoms smulkioms dalelėms šalinti iš darbo vietų. Individualioms darbo vietoms skirti vietinio nusiurbimo ir filtravimo įrenginiai, kai apdirbimų vietų yra kelios, jas galima prijungti prie vieno nusiurbimo įrenginio.

Dažymo įrangos (kamerų, linijų, sienelių) montavimas

Mūsų specialistai montuoja įvairių dydžių dažymo ir džiovinimo kameras pramoniniam naudojimui ir automobiliams dažyti. Galime jūsų turima dažymo ar džiovinimo kamerą išmontuoti, pervežti ir sumontuoti naujoje vietoje, bei atlikti modernizavimo darbus, tokius kaip suprojektuojant ir sumontuojant rekuperatorius. Tokiu būdu žiemą sumažinami šilumos nuostoliai.O įsirengus rekuperatorius su „By-pass” šiltuoju metų laiku oras pilnai išmetamas į lauką.

Esame oficialus gamintojo USI ITALIA s.r.l. atstovas Lietuvoje. Klientų poreikiai reikalauja padidinto darbo efektyvumo, energijos sąnaudų mažinimo, aptarnavimo ir valdymo sąnaudų mažinimo . USI Italia gaminama įranga orientuotą į šių poreikių tenkinimą. Taip pat svarbu paminėti įrangos aptarnavimą ir rūpestingumą, kurį teikia USI ITALIA partneriai ir serviso centrai visame pasaulyje . Tai sukuria profesionalaus ir ilgalaikio bendradarbiavimo pamatus.

Konvejerinių sistemų montavimas

Montuojame rankines ir automatines konvejerines sistemas medžio, metalo, maisto pramonei. Visos konvejerinės sistemos yra pritaikomos pagal užsakovo gamybos specifiką ir poreikį.

Įrangos permontavimas

Pramonėje dažnai reikia vienus įrenginius pakeisti kitais, arba perkelti į kitą, labiau darbui tinkamą vietą. Didelių gabaritinių išmatavimų ar svorio įrangą išmontuojame, pervežame į kitą vietą ir vėl surenkame . Pagal iš anksto suderintą projektą galime įrenginius ir modernizuoti.

Švarių patalpų įrengimas

Mes galime įgyvendinti švarių patalpų projektus, tokiose pramonės srityse, kaip farmacija, biotechnologijos, medicina, lazerių gamyba ar kt. Švarios patalpos įrengiamos norint vykdyti veiklą griežtai kontroliuojamoje aplinkoje, kai turi būti užtikrinamas reglamentuotas oro švarumas pagal ISO 14644-1:2015 standartą. Kad pasiekti reikalinga švarių patalpų klasės standartą reik įvertinti daug kriterijų, tokių kaip reikalingas patalpų mikroklimatas (temperatūra, drėgmė), oro apykaita patalpoje, patalpų sandarumas, HEPA filtrai ir kt.

Susisiekime

Contact Us image

Informacija apie filtrus, įrenginius, jų užsakymus, taip pat konsultacijai skambinkite

+370 (37) 208554