Mūsų įmonė

UAB „Technogaja“ teikia tvarius filtravimo sprendimus jau daugiau nei 15 metų, per kuriuos sukaupėme patirtį ir išmokome suprasti klientų poreikius bei lūkesčius. Savo klientams siūlome individualius sprendimus, padėsiančius efektyviau vykdyti veiklą. Savo klientams siūlome įvairius oro filtrus, dažymo technologijas, pramonines dulkių nutraukimo ir filtravimo sistemas, pramoninių patalpų vėdinimo ir šildymo sprendimus, jų aptarnavimą bei montavimą.

Paslaugų ir produktų kokybė

UAB „Technogaja” dirba pagal kokybės standartus (ISO 9001:2015); aplinkosauginius standartus (ISO 14001:2014) ir darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos standartus (OHSAS 18001:2007). Automatizuotos gamybos linijos ir kvalifikuotų specialistų priežiūra užtikrina preciziškumą ir aukštą gaminių kokybę, taip klientams pateikiant tik geriausius ir tvariausius sprendimus.

Mūsų darbai

Per daugiau nei 15 metų darbo patirties, džiaugiamės turėję galimybę prisidėti prie stambiausių bei stipriausių Lietuvos pramonės gamyklų modernizavimo, naujų įrengimų bei procesų diegimo darbų. Nuo autombilių dažymo kamerų montavimo iki kompleksinių automatizuotų dažymo, vedinimo, filtravimo sistemų projektavimo, gamybos ir įrengimo medienos, metalo bei apdirbamosios pramonės sritims.

Mūsų komanda

Mūsų komanda susideda iš daug skirtingų ir kvalifikuotų specialistų, kurie dirba vienu tikslu – pateikti klientams tvarius ir efektyvius filtravimo sprendimus. Mes nebijome iššūkių, esame entuziastingi ir kupini idėjų ir noro siekti geriausio rezultato. Mūsų komanda kuria vertę partneriams, todėl žmogiškieji ištekliai tampa viena iš priežasčių, kodėl mūsų partneriai pasitiki mūsų įmone.

Darbas su mumis yra kitoks – išbandykite TG dvasią!

Susisiekime

Contact Us image

Informacija apie filtrus, įrenginius, jų užsakymus, taip pat konsultacijai skambinkite

+370 (37) 208554