ŠVOK (Šildymo-vėdinimo-oro kondicionavimo) sistemų projektavimas

Projektuojame šildymo, vėdinimo ir kondicionavimo sistemas skirtas pramoninėms patalpoms. Įrenginiai parenkami pagal daugelį kriterijų, tokių kaip patalpų dulkėtumas ar užterštumas, techninės įrangos skleidžiamas šilumos kiekis, atliekamų darbų specifiką, patalpų konfiguraciją, pagal gamybos ypatumus parenkami reikalingi patalpų oro mainai ir t.t.

Pneumotransporto sistemų projektavimas

Mūsų įmonė projektuoja pneumotransporto sistemas kuriuos gali būti naudojamos tiek gamybos procesų metu susidariusioms įvairių dulkių, pjuvenų, drožlių ar plastiko atliekoms šalinti, tiek birių medžiagų transportavimui į gamybinius procesus, sandėliavimo vietas ir kt.

Filtravimo sistemų projektavimas

Projektuojame filtravimo sistemas skirtas medžio dulkėms, pjuvenoms, suvirinimo dūmams, metalo dulkėms ar kitoms smulkioms dalelėms šalinti iš darbo vietų. Įrenginiai parenkami pagal daugelį kriterijų, tokių kaip dulkių/dūmų tipas, patalpų konfiguraciją, kliento poreikiai ir kt.
Gali būti individualioms darbo vietoms skirti vietinio nusiurbimo ir filtravimo įrenginiai, kai apdirbimų vietų yra kelios arba jas galima prijungti prie vienos bendros filtravimo sistemos.

Technologinis projektavimas

Technologinis projektavimas labai svarbus procesas. Jo metu parenkama įranga ir taip išdėstoma, kad gamybos metu gautume labiausiai tinkamą rezultatą, įvertinant pastato galimybes, bei turimus finansinius resursus . Labai svarbu išmanyti kokio tipo ir efektyvumo įranga geriausiai tinka reikalaujamiems darbams atlikti. Kokios naujos technologijos šiuo metu yra pažangiausios ir gali būti taikomos mūsų šalyje . Bendradarbiaujame su projektavimo įmonėmis Italijoje ir Vokietijoje, todėl tikimės, kad mūsų pasiūlymai bus tiek technologijų naujumo, tiek lietuviško realistiškumo bendras kūrinys.

Dažymo sienelių projektavimas

„Technogaja” projektuoja ir Lietuvoje gamina dažų dulkių nutraukimo sieneles. Dažų dulkių nutraukimo sienelės gali būti įvairių dydžių ir komplektacijų, viskas priklauso nuo kliento poreikių, dažomo gaminio dydžio ir biudžeto. Sienelės komplektuojamos su kelių pakopų filtrais, EX ventiliatoriais, oro skirstytuvais „žiema/vasara”, automatiniu prasukamu filtru ir kt.

Dažyklų, džiovyklų ir dažymo linijų projektavimas

Esame patyrę specializuotų – konkrečiam klientui pritaikytų, dažymo technologijų projektuotojai ir diegėjai. Klientų poreikiai reikalauja padidinto darbo efektyvumo, energijos sąnaudų mažinimo, aptarnavimo ir valdymo sąnaudų mažinimo. „Technogaja” yra oficialus gamintojo „USI ITALIA s.r.l.” atstovas Lietuvoje, kuris gamina įranga orientuotą į šių poreikių tenkinimą.
Tiekiame standartines įvairių dydžių dažymo ir džiovinimo kameras pramoniniam naudojimui ir automobiliams dažyti. Galime pasiūlyti pramoninius dažymo sprendimus skystai arba miltelinei dangai gauti priklausomai nuo kliento poreikių

Konvejerinių sistemų projektavimas

Bendradarbiaujame su gamintoju NIKO. Projektuojame ir gaminame įvairios paskirties rankinio valdymo konvejerius. Galime pasiūlyti technologinius sprendimus, konvejerius, jų surinkimą ir aptarnavimą . NIKO rankinio valdymo konvejeriai yra paprasti, nebrangūs ir plačiai naudojami, kai pakanka žmogiškųjų resursų gaminių perstūmimui atlikti. Jeigu žmogiškųjų resursų perstūmimui neužtenka konvejeris gali būti automatizuotas.

Rankiniai konvejeriai dažniausiai naudojami dažymo, mėsos apdirbimo ir gaminių surinkimo darbams. Kabinami įrankiai ir keltuvai, kurie aptarnauja kelias darbo vietas .

NIKO konvejerių privalumas – paprastumas. Naudojami standartiniai konvejerių bėgeliai ir karietėlės, kurie parenkami pagal gaminių svorį . Papildomai jungiami susikirtimo, krypties keitimo, atjungimo mazgai suteikia konvejeriams galimybę keisti kryptį 90° kampu, atjungti bėgius ties durimis . Rankinio valdymo konvejeriai neturi varančiosios grandinės, todėl jų kryptis gali būti bet kuri patogi darbui ir su begale susikirtimų, kurie leidžia susijungti su kitomis konvejerio atšakomis .

Susisiekime

Contact Us image

Informacija apie filtrus, įrenginius, jų užsakymus, taip pat konsultacijai skambinkite

+370 (37) 208554