Pneumatiniai dažymo aparatai

LARIUS – tai vienas iš didžiausių dažymo įrangos gamintojų Europoje. LARIUS gamina dažymo įrankius ir įrangą ne tik skystiems dažams, bet ir milteliniams dažams. Taip pat, apjungiant miltelinio ir skysto dažymo technologijų geriausias savybes, siūlo įrangą dažymui elektrostatiniame lauke.

Beoriam dažymui gaminamos pompos turi slėgio perdavimo santykį nuo 15:1 iki 68:1. LARIUS beorio dažymo aparatai yra ypač aukštos kokybės, su dideliu naudojimo resursu. Plati modelių gama gali patenkinti ir laivus dažančią įmonę, ir smulkius gaminius dengiančią įmonę. Išpurškiamas dažų kiekis nuo 2 l/min iki 14 l/min. Dažymo pompos tiekiamos su aukšto slėgio žarnomis, filtrais, manometrais ir kitais priedais. Pritaikytos siurbimui iš statinių arba dažų kibirėlių.

Žemo slėgio dažymui naudojamos membraninės pompos arba nedidelio slėgio perdavimo santykį 5:1 turinčios stūmoklinės pompos. Pastarosios pasirenkamos tirštesniems dažams ar gruntams išpurkšti. Su žemo slėgio dažymo aparatais gaunamų paviršių kokybė yra aukščiausia, todėl dažnai jie naudojami baldams ar transporto priemonėms dažyti. Populiariausi dažymo aparatų modeliai Larius2 ir Vega 5:1. Komplektuojami su oro ir dažų tiekimo žarnomis.