Dažymo įrankiai

LARIUS – tai vienas iš didžiausių dažymo įrangos gamintojų Europoje. LARIUS gamina dažymo įrankius ir įrangą ne tik skystiems dažams, bet ir milteliniams dažams. Taip pat, apjungiant miltelinio ir skysto dažymo technologijų geriausias savybes, siūlo įrangą dažymui elektrostatiniame lauke.

Beoriam dažymui gaminami pulverizatoriai su keičiamais purkštukais. Purkštuko dydis parenkamas pagal kliento pageidavimą gauti norimą purškiamos šluotos plotį ir norimą išpurškiamą dažų kiekį. Beorio dažymo pulverizatoriai skiriasi didžiausiu darbiniu slėgiu. Nuo 250 bar iki 500 bar. Patogesniam naudojimui siūlomi antgaliai su greito išvalymo purkštukais (super fast clean). Įrankiuose įstatyti metaliniai filtriukai valo dažuose esančius nešvarumus, tuo užtikrindami išpurškiamų dažų kokybę. Populiariausi LARIUS modeliai AT250, AT300 ir L91X.

Norint išgauti aukščiausią kokybę naudojat beorę dažymo įrangą, naudojami beorio su oru (Mist-less) pulverizatoriai. Jie pasižymi galimybe beorio pulverizatoriaus išpurškiamus dažus šiek tiek praskiesti papildomo oro srautu. Procesas pilnai valdomas, todėl išgaunamas puikus dažomo objekto paviršius. LARIUS pulverizatoriaus modelis su Mist-less funkcija yra Mist-less09. Purkštuko dydis parenkamas pagal kliento pageidavimą gauti norimą purškiamos šluotos plotį ir norimą išpurškiamą dažų kiekį.

Žemo slėgio dažymo pulverizatoriai naudojami su diafragminėmis pompomis arba slėgio indais. Populiariausi LARIUS modeliai V71P ir V77P. Purkštuko dydis parenkamas pagal dažų klampą, o išpurškiamos dažų šluotos plotį dažytojas reguliuoja pats reguliatoriaus pagalba.

Automatiniai dažymo įrankiai parenkami pagal klientų turimas automatines dažymo linijas ar robotus. LARIUS gamina tiek žemo slėgio, tiek beorius automatinius dažymo įrankius. Platus purkštukų asortimentas leidžia pilnai aprūpinti įvairias dangas purškiančias dažymo mašinas.