Technogaja dalyvaus konferencijoje “Kokių tyrimų verslui reikia iš tikrųjų?“

Adasds

Spalio 24d 드림 리그 사커 다운로드. UAB “Technogaja”, kaip vieni iš renginio dalyvių ir partnerių, dalyvaus konferencijoje “Kokių tyrimų verslui reikia iš tikrųjų”. Šios konferencijos tikslas – paskatinti jaunųjų tyrėjų ir verslo glaudesnį bendradarbiavimą 마이크로소프트 윈도우10 무료. Siekiama, kad jaunieji tyrėjai geriau suvoktų „Ateities gamybos fabrikų“ skaitmeninius poreikius, vykstančius transformacijos procesus.

Konferencijos metu studentams ir jų tiriamųjų darbų vadovams bus suteiktos žinios apie fabrikų skaitmeninę transformaciją, skaitmenizacijos procesų svarbą, inovatyvių įrankių panaudojimo galimybių identifikavimo būdus 콘텐츠를 다운로드.

Taip pat konferencijoje bus organizuojama diskusija su verslo lyderiais, kad jie išsakytų įmonių tipines problemas skaitmeninės transformacijos srityje bei galimai aktualias tyrimų temas 화이트 앨범 리메이크 다운로드. Vieni iš į diskusiją pakviestų svečių esame ir mes – UAB “Technogaja”.

Konferencijose išgirstas žinias skaitmenizacijos tematika magistro ir daktaro laipsnio siekiantys studentai galės pritaikyti antrojo etapo metu – tiriamųjų darbų idėjų konkurse „Mokslas-Verslui“ 다운로드. Džiaugiamės, kad galime prisidėti prie geriausių 2-jų iniciatyvų autorių apdovanojimo. Geriausių idėjų autoriai bus apdovanoti rėmėjų įsteigtais prizais (po 500 Eur stipendiją ir 1000 Eur vertės “Industry 4.0” mokymų krepšeliu), bei sulauks ekspertų rekomendacijų praktiniam idėjos įgyvendinimui verslo įmonėje 다운로드.

Norime padėkoti konferencijos rengėjams už pakvietimą ir įvertinimą. Didžiuojamės, kad turime galimybę bendradarbiauti su gabiausiais jaunosios kartos tyrėjais ir, kad gavome galimybę jiems patarti bei juos paskatinti 다운로드. Net neabejojame šios konferencijos sėkme bei įkvėpimu jauniesiems mokslininkams!

spalio 23rd, 2018, kategorijoje: Naujienos autorius