Gazelė 2017

Džiaugiamės galėdami pranešti, jog UAB „Technogaja“ dalyvavo „Verslo žinių“ projekte smulkiajam ir vidutiniam verslui Gazelė 2017 ir yra pripažinta viena iš sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai augančių Lietuvos bendrovių.

 

Šiemet labiausiai Lietuvoje augusios įmonės renkamos jau 14 kartą. Projekto „Gazelė“ atrankos kriterijai buvo dar labiau sugriežtinti, nes ne tik buvo šiek tiek pakeisti ankstesni kriterijai, tačiau atsirado ir naujų. Vienas iš esminių pokyčių, atrenkant sparčiausiai augusias įmones – sutrumpintas laikotarpis, kuriuo metu matuojama, kiek išaugo pajamos. Anksčiau buvo lyginamas pokytis per 4 m., šiemet analizuojami 3 metai. Kitas esminis pokytis – aiškiau apibrėžta, kas yra smulki ir vidutinė įmonė. Dabar ja laikoma tokia bendrovė, kurios metų apyvarta buvo nuo 100.000 Eur iki 3 mln. Eur. Taip pat nustatyta, kad įmonė projekte nedalyvauja, jeigu 2016 m. skola „Sodrai“ viršijo 1.000 Eur, o Valstybinei mokesčių inspekcijai (VMI) – 10.000 Eur. Šiemet dar didesnę prasmę įgavo ir kiti kokybiniai atmetimo kriterijai: teismai, išieškojimai, areštai ir pan. Kaip ir anksčiau, svarbus liko viešumas.

 

Šiemet į sparčiausiai augusių įmonių sąrašą pateko beveik 4.000 smulkiųjų ir vidutinių bendrovių, tarp kurių – ir UAB „Technogaja“. Džiaugiamės įvertinimu ir dėkojame įmonės darbuotojams, verslo partneriams ir įmonės klientams, kurie savo kokybišku darbu leido pasiekti šį rezultatą.

20180614_141651_Gazele 2017

 

birželio 20th, 2018, kategorijoje: Naujienos autorius