Naujausio modelio USI Italia dažymo kamera Chronotech Elite Vilniuje

Spartus džiovinimas, greitas dažymo kameros įkaitimas, neribotas dažymo ir džiovinimo procesų programavimas, energijos taupymas – visa tai apibūdina naujausią dažymo džiovinimo kamerą USI Italia CHRONOTECH ELITE. 2015m. pirmasis užsakovas buvo metalo gaminių įmonė Kaune, kuriai buvo ypač svarbu kontroliuoti bei fiksuoti dažymo proceso eigą.

Šiuo metu Vilniuje sumontuota ir paleista jau antroji tokio valdymo dažymo kamera Lietuvoje. Užsakovas – automobilių dažymo centras, kuriam svarbus didelis dažymo ir džiovinimo greitis bei energetiškai taupi dažykla. Sumontuota pažangiausia tiesioginio dujų deginimo „Air Blue 2.0“ oro šildymo/vėdinimo įranga bei programuojamas pultas DIGITOUCH su vadovams skirta programa DGT Manager.

Šis valdymo pultas sukurtas pramoninio kompiuterio pagrindu ir specialios programos d|g|t|2 pagalba valdo visus dažymo ir džiovinimo procesus, veda tikslią darbų apskaitą ir suteikia unikalią galimybę vadovaujančiam įmonės personalui stebėti bei analizuoti atliekamus darbus. Dažymo  kamera pati analizuoja filtrų užterštumą, darbo trukmę, degiklio funkcionalumą ir informuoja apie gedimus. USI Italia įdiegusi nuotolinio įrangos valdymo per internetą funkciją, todėl gali stebėti ir šalinti klaidas, išaiškinti įrangos gedimus.

USI_Italia Chronotech dazymo kamera

lapkričio 29th, 2016, kategorijoje: Naujienos autorius